Náš príbeh

Úvod Príbeh Drinking Shoes


Drinking Shoes


Celé to začalo kedysi  dávno počas Work & Travel v Ju Es Ej. Pochopili sme čo sú Drinking Shoes, vypili nejaké to pivko, zarobili dáky dolár dva a mazali sme naspäť do školy. Potom sme sa do Jú Es ešte párkrát vrátili.

 

Raz nám napadlo že koncept Drinking Shoes je vlastne o pohode, o tom aby sa ľudia spolu stretávalli, aby rodina a priatelia boli spolu. Bez WiFi a fajsbúkov a podobných sra(ndi)čiek. Najvtipnejšie na tom celom je že to vzniklo počas skajp kólu keď sme na oboch stranách drátu mali za sebou asi pol džeka a nejaké to pivko dva. Vtedy to prišlo: “Duuuud.. poďme spraviť Drinking Shoes!”, povedal prvý génius.  Druhý hneď samozrejme začal gúgliť že či reku to už niekto nerobí.  „Noup.. nikde nič!”. Pre istotu som si to pred spaním napísal čiernou fixkou na ruku… a tam to teda celé začalo.

 

Povedali sme si že spravíme naozaj kvalitnú a pohodlnú obuv. A nech je tak trochu retro. Veríme že v našej prvej kolekcii 2016 sa to podarilo. Pri designe a výbere sme sa pýtali mnohých priateľov a známych ktorí nás vo veľa veciach inšpirovali. Naša obuv je vyrobená z kvalitnej talianskej kože a spĺňa najvyššie nároky na kvalitu a komfort.

 

Nakoniec, posúďte sami.

 

J&V


Copyright 2015 - 2023 © www.drinking-shoes.com
lb6r7jre5w9lsvihtom3corodivt4i