Novinky
Sledujte nás na Facebooku

Naša rodina sa rozrastá, je nás už viac ako 7000. Pridaj sa k nám aj ty ak nechceš prísť o super akcie, súťaže a bomba posty na Facebooku.

viac
DS nájdete už aj v kamennej predajni

Áno, je to tak! DrinkingShoes® už aj v kamennom obchode ZinZin Concept Store na Vajanského nabreží 9 v Bratislave.      

viac
Úvod Ako Kúpiť Správnu Veľkosť

Ako Kúpiť Správnu Veľkosť

 

Ako sa vyhnúť objednaniu nesprávnej veľkosti topánky? Je to ľahké.
 
Stačí zmerať buď (A) vložky vašich obľúbených topánok a podľa tabuľky nižšie si vybrať tie správne Drinking Shoes alebo (B) zmerať si chodidlá.
 
Meranie vložky topánky je jednoduchý a vo väčšine prípadov veľmi pohodlný spôsob, ako sa rozhodnúť pre správnu veľkosť. Niekedy sa však vložky topánok nedajú vybrať pretože sú prilepené a preto je istejšie zmerať chodidlá. 
 
Meranie našej nohy je rovnako jednoduché. Položte papier na zem tak aby sa jedna strana opierala o stenu. Pri meraní odporúčame obuť ponožky. Zľahka oprite pätu o stenu. Uistite sa, že papier zostane na svojom mieste a dotýka sa steny. Značku si spravte na špičke v najdlhšom bode od steny. Pomocou pravítka zmerajte vzdialenosť od okraja papiera (kde bola vaša päta) po svoju značku. Opakujte tieto kroky aj s druhou nohou.
 
Použite tabuľku nižšie:

 


Stielka (vložka) topánky v centimetroch a inčoch (palcoch) je skutočná dĺžka stielky v našich Drinking Shoes.
 
Dĺžka nohy v nižšie uvedenej tabuľke v centimetroch a palcoch je nami navrhovaná dĺžka nohy ktorú odporúčame pre každú z našich veľkostí.Drinking Shoes veľkosti


 

Copyright 2015 - 2017 © www.drinking-shoes.com